SİPARİŞ

SİPARİŞ SÜRECİ

Promosyonlar ve Kampanya Kodları
Güzellik ipuçları, ürün lansmanları, özel kampanyalar ve etkinliklerden haberdar mı olmak ister misin? Email bültenimize abone ol!

Kampanya kodunu kullanmak için, sepette kampanya kodu olarak belirtilen alana kodu yazabilirsin. Bu arada kampanya kodları büyük ve küçük harflere duyarlıdır o yüzden kampanyanın uygulanması için gördüğün şekilde yazman gerekiyor.Üzgünüz, her siparişte sadece bir kampanya kodu uygulayabilirsin.

SİPARİŞ DURUMU

Smashbox Online siparişlerinle ilgili bilgiye ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu SİPARİŞ DURUMU SAYFASI nı ziyaret etmek.

Sipariş durumu butonuna tıkladıktan sonra mail adresin ve şifreni girerek hesabına giriş yapman gerek. Sipariş özet sayfasında geçmiş ve güncel siparişinin detaylarını görebilirsin. Siparişin sevk edildikten sonra gönderi kodun sisteme girildiyse o da sayfada belirecektir. Belirtilen gönderi kodu ile dağıtım firmasının internet sitesinden siparişini de takip edebilirsin.

Not: Gönderi kodu, siparişin sevk edildikten 24 saat sonrasına kadar sitede görünmeyebilir.

SİPARİŞ İPTALİ

Diyelim ki siparişini verdin, ama bir anda fikrini değiştirdin. Olur öyle şeyler, üzülme! Hemen bizi 08508223950 nolu numaradan ara. Siparişin yola çıkmadan iptal etmek için elimizden geleni yapıcaz.

Bu arada, bazen siparişin ya da siparişin bir kısmı sistemimiz tarafından aşağıdaki nedenlerden dolayı iptal edilebilir.

•Bir ya da birden fazla ürün stoklarda mevcut değildir.
•Ödeme koşullarında bir zorluk yaşanmıştır
•Sisteme girdiğin adrese teslimat sağlanamıyordur.
•Sipariş sisteme birden fazla kez girilmiş, mükerrer oluşmuştur.
•Müşterinin talebi üzerine sipariş iptali gerçekleşmiştir.

Siparişinin iptal edilmesi durumunda, müşteri hizmetlerimiz sana ulaşacaktır. Merak etme iptal edilen siparişinin ücret iadesini en kısa sürede yapıcaz. İptal edilen siparişin ile ilgili sorun varsa lütfen 08508223950 nolu numarayı ara. Harika dinleyicileriz.

MAKSİMUM SATIN ALMA POLİTİKASI

Sen de başka birinin senin favori kozmetik ürünlerinin hepsini bir anda almasından nefret etmiyor musun? Tahmin ettik, bu yüzden bir siparişte aynı üründen maksimum 4 adet alma limiti getirdik. Ayrıca müşteri başına sepet tutarı da maksimum 4500 TL olabilir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

O La La, bence kredi kartları bir harika! Smashbox.com.tr American Express, MasterCard, Visa ile ödemeyi kabul ediyor. Lütfen fatura adresini doğru yazdığından emin ol.

ONLİNE GÜVENLİK

Smasbox.com.tr de, güvenliğin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her zaman korumacıyız! Bizden oluşturduğun her siparişte bilgilerini Secure Sockets Layer (SSL) şifreleme teknolojisi ile koruyoruz. Bu teknoloji şuana kadarki en gelişmiş güvenlik teknolojisi. (Oh evet, havalıyız)

Ayrıca siparişini güvenli oluşturmak için devlet onaylı şifreleme yazılımları kullanıyoruz.
Şifreleme teknolojisi tam bir diva, sadece aşağıdaki tarayıcılar ile çalışıyor:

•Internet Explorer 9.0 ve daha üst versiyonlar
•Mozilla Firefox 43 ve daha üst versiyonlar
•Safari 9 ve daha üst versiyonlar
•Edge
•Google Chrome'un en son versiyonu